Tuchola centrum miasta

Biuro projektowe – Tuchola

Biuro IB PROJEKT świadczy usługi projektowe w Tucholi –jak i w całym województwie kujawsko – pomorskim. Nasza pracownia to firma działająca w branży od wielu lat. Do tej pory zrealizowaliśmy szereg zleceń różnego rodzaju, związanych z obsługą Klientów indywidualnych i komercyjnych. 

Jako biuro projektowe (Tuchola) zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę, na każdym etapie procesu inwestycyjnego. 

Zakres usług projektowych – Tuchola

Na terenie Tucholi, jako biuro projektowe, realizujemy zlecenia związane ze sporządzaniem projektów architektonicznych. W przypadku każdej inwestycji gwarantujemy indywidualne podejście i spersonalizowaną realizację tak, by rezultat w pełni odpowiadał inwestorowi.

Naszym celem jest nie tylko suche projektowanie zabudowy, ale tworzenie nowej jakości w szeroko pojmowanej urbanistyce. Nasze projekty – czy to w Tucholi, czy w innej miejscowości, mają za zadanie współgrać z już istniejącą infrastrukturą, stanowić pomost pomiędzy tym, co nowe i tym, co obecne. 

W prowadzonym przez nas biurze projektowym możemy przygotować dla Ciebie, na przykład:

Każda przestrzeń jest wyjątkowa – zwłaszcza dla osób, które z niej korzystają. Dlatego nasze projekty, bez względu na temat i zakres, są odpowiedzią na wszystkie oczekiwania i potrzeby wskazane przez Klienta.

Wszystkie przygotowywane przez nas projekty architektoniczne to ustandaryzowana dokumentacja – drukowana na wysokiej jakości papierze (120g), w kolorze, z zachowaniem jednolitej formy opisowej i kolorystycznej.

IB PROJEKT – biuro projektowe Tuchola

Dlaczego warto wybrać IB Projekt – biuro projektowe? Ponieważ Twoje zlecenie obsłużymy od początku do końca – skrupulatnie i w oparciu o sztukę projektową i zdobywane przez lata doświadczenie. Jesteśmy w stanie przygotować kompletną dokumentację projektową dla planowanego budynku w Tucholi czy też rozbudowy istniejącego obiektu budowlanego. 

W naszej pracy projektowej stawiamy, przede wszystkim, na trzy istotne z naszego punktu widzenia filary, których podtrzymanie przekłada się na najlepszą możliwą obsługę. Tym samym, dla nas i naszego biura projektowego ważne są:

Korzyści wynikające ze współpracy z biurem projektowym IB PROJEKT

IB PROJEKT, jako biuro projektowe obsługujące Klientów także z terenu Tucholi, gwarantuje Klientom profesjonalne doradztwo architektoniczne. Nigdy nie realizujemy projektu wbrew obowiązującym przepisom czy w inny, niezgodny ze sztuką sposób. Zamiast tego szukamy indywidualnego rozwiązania, a następnie prowadzimy inwestora przez cały proces – od konsultacji, przez projektowanie, aż po nadzór budowlany.

Proponujemy zrównoważone, sensowne rozwiązania projektowe, które mogą w realny sposób zostać zrealizowane na danej działce budowlanej. Nasze koncepcje opierają się przy tym zawsze na poszanowaniu tak środowiska naturalnego, jak i współistniejącej wokół zabudowy.